Home Aktualności Aktualności Polna Róża 2016!

Polna Róża 2016!

Email Drukuj

Polna11...

Łajski.

Taki lokal będzie odpowiedni dla każdego kto szuka dobrej Sali weselnej Czy domu weselnego.

Na początek nietypowo więc słowo o naszych wadach.

Po pierwsze nie mamy noclegów na terenie nazej Sali.

Możemy za to polecić bazę noclegowa oddaloną o dwa kilometry. Są to pokoje gościnne a raczej mały domek na dwadzieścia miejsc noclegowych.

To rozwiązanie na ogół sprawdza się dla osób szukających rozwiązania o niskim budżecie a przyzwoitych warunkach.

Jest to jednak nasza wada.

Czy są jeszcze jakieś?

Zależy czego Państwo szukają jeżeli maleńkich hotelowych dań i wysokich cen to owszem tego u nas Państwo nie znajdą. Mamy pyszne domowe dania oraz mniej typowe ale również wielokrotnie sprawdzane na imprezach.

Mamy doświadczenie w Gastronomii szeroko pojętej i szerokorozumianej.

Potrafimy zorganizować wykwintne bufety, piękne bankiety oraz eleganckie wesela. Ale umiemy również zorganizować niskobudżetowy obiad Weselny tak by drogie lokale płonęły ze wstydu. Mamy doświadczenie w cateringu, w branży weselnej, w branży restauracyjnej. Dla Państwa to o tyle dobrze że jesteśmy elastyczni i wielowymiarowi. Dla nas nie ma zleceń trudnych Czy niemożliwych. Owszem czaami budżety IMPREZ są tak niskie że nie można ich zrobić dobrze więc się nie podejmujemy. Zdarza się i tak ale na ogół o ile jest taka możliwość to staramy się zrobić Wszystko żeby nasi klienci byli zadowoleni a ekonomia zazwyczaj jest na drugim miejscu. Na pierwszym jest klient.

Czy szukają Państwo czasem informacji lub opinii o lokalach weselnych?

Może zaproponuję nasz dział referencje?

Czasami goście pytają nas dla czego zbieramy jedynie referencje od firm?

Więc odpowiedź jest dość prosta staramy się unikać wpisów anonimowych a goście Weselny na ogół nie podpisują się imieniem i nazwiskiem. Natomiast z przyjemnością prezentujemy zdjęcia par młodych są dla nas więcej znaczące niż 1000 słów.