Wesele

Email Drukuj

Witamy w Polnej Róży

sali weselnej umiejscowionej w miejscowości Łajski pod Warszawą.


Zalety naszego lokalu w połączeniu z świetną kuchnią, doświadczeniem, miłą obsługą i łatwym dojazdem z dużych miast (Legionowo, Wieliszew, Serock, Zegrze, Jabłonna, Warszawa, Nowy Dwór) gwarantują powodzenie  każdego wesela.

Posiadamy ciekawie zaaranżowaną salę weselną oraz parking i własny ogródek z miejscami spoczynkowymi. Sala mieści się w spokojnej okolicy, nie graniczy z budynkami mieszkalnymi, gwarantujemy swobodę i piękną okolicę niezależnie od pory roku. Jednorazowo możemy pomieścić do 160 osób w układzie weselnym. Organizujemy również mniejsze wesela oraz obiady Weselne. Do Państwa należy decyzja jaki wariant menu Państwo wybiorą. W ofercie posiadamy menu z 3, 4,5,6 daniami gorącymi w różnych cenach. Z przyjemnością skomponujemy menu specjalnie dla Państwa. Nie zależnie od opcji i ceny mają Państwo gwarancje pysznej kuchni, miłej Obsługi, pięknej okolicy i niepowtarzalnego klimatu. Specjalnie dla Państwa nawiązaliśmy współpracę z motelem położonym o kilometr od nas, posiadamy również oferty sprawdzonych przez nas fachowców fotografa i DJ, oraz zespołów muzycznych. To Wszystko sprawia że wesela w Polnej Róży to niezapomniane wydarzenia zarówno dla gości jak i naszych Par Młodych którym oprócz miłych wspomnień przynosimy również pomyślność w życiu.

 

Nasze atuty:

- Miła i fachowa obsługa z wieloletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do wykonywanych obowiązków,
- Dobre jedzenie, duże porcje, elegancki sposób podania,
- Możliwość wyboru spośród kilku wariantów menu,
- Elegancka i nietuzinkowa sala gościnna,
- Łatwy dojazd z dużych miast,
- Duża elastyczność,
- Szeroki wybór dań w menu,
- Wysoka jakość połączona z bardzo konkurencyjnymi cenami.

Żeby ułatwić Państwu rozeznanie się w naszej ofercie polecamy poniżej kilka gotowych zestawów menu nazwanych od kamieni szlachetnych:

- Menu weselne:  Turkus  

- Menu weselne: Rubin

- Menu weselne: Szmaragd

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję oryginalnie zaaranżowanej Sali balowej, piękną okolicy, pyszną i bogatą kuchnię, uśmiechniętą fachową obsługę oraz niepowtarzalny klimat który sprawi że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

 

Zapraszamy do galerii dań:  galeria dań

                                                galerii weselnej

                                                galerii otoczenia sali