Home Archiwum aktualności Obiad weselny.

Obiad weselny.

Email Drukuj

Obiad weselny.

Witamy w Polnej Róży w Łajskach ul. Polna 11 numer Tel. 608-134-259
Strona główna: www.polnaroza.pl

Poniżej mamy przyjemność zaprezentowania Państwu naszej propozycji dotyczącej obiadu weselnego jaki mogą Państwo zorganizować w naszym domu weselnym.


Obiad Weselny jest alternatywą dla wesel całonocnych. To idealne rozwiązanie dla osób które nie są zwolennikami całonocnej zabawy przy masie alkoholu i kilku posiłkach gorących. Z reguły na takiej uroczystości podajemy dwa, trzy, lub maksymalnie cztery dania gorące. W zasadzie stosuje się dwa warianty jeden z przystawkami zimnymi stojącymi w stole tak jak zazwyczaj na weselach. Drugi wariant to tradycyjny obiad bez przystawek. Podajemy wtedy zupę, danie główne i deser. Do tego oczywiście napoje i ciasta w półmiskach do wyboru. Bardzo pozytywnie zdaje egzamin opcja z daniami serwowanymi w półmiskach. Można wtedy zaproponować dwa rodzaje mięsa i szansa na zadowolenie gości wzrasta. Goście sami mogą zdecydować które mięso zjedzą i w jakiej ilości. Dania mięsne są u nas serwowane w ilości większej od ilości uczestników o 30% więc nie ma obawy że dla kogoś zabraknie. Zwieńczeniem obiadu weselnego jest z reguły tort. Całość najczęściej odbywa się przy winie i trwa około sześciu godzin.

Koszt: 90- 110 złotych w zależności od menu.
Zapewniamy: dania gorące, dania zimne, przystawki zimne, deser, tort Weselny (opcjonalnie), ciasta owoce, napoje gorące, opsługę.
Własny zakres: kwiaty, alkohol, napoje zimne.