Home Archiwum aktualności Obiady dla firm.

Obiady dla firm.

Email Drukuj

Obiady dla firm.


Witamy w Polnej Róży w Łajskach ul. Polna 11 tel. 608-134-259
Strona główna: www.polnaroza.pl 

Jedną z gałęzi naszej działalności jest catering. Wykonujemy imprezy cateringowe w każdym zakresie powierzonym przez zleceniodawcę. Organizujemy wielkie jak i małe imprezy w siedzibach firm, szkołach, lub prywatnych domach.
Między innymi zajmujemy się dostarczaniem posiłków do firm. W ofercie posiadamy zestawy obiadowe od 13 złotych za osobę. Składają się one z zupy i dania głównego. Jak i całodzienne wyżywienie w cenie od 21 złotych. Składające się ze śniadania obiadu i kolacji. Minimalny koszt zamówienia to 200 złotych. Dla firm współpracujących na stałe i przy większych zleceniach oferujemy rabaty.
Dla czego warto wybrać naszą ofertę? Ponieważ nasze dania są smaczne i domowe a porcje obiadowe sięgają 100 kalorii. Co oznacza że będą odpowiednie nawet dla osób pracujących ciężko fizycznie.
Istnieje oczywiście możliwość zamówienia jednorazowego lunchu dla Państwa firmy w formie bufetu lub w jednorazowych opakowaniach.
Obsługujemy konferencje, zjazdy i inne wydarzenia firmowe. W ofercie posiadamy wiele dań kuchni polskiej, europejskiej i międzynarodowej. Zapewniamy że znajdą Państwo coś dla siebie.
Kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.