Home Archiwum aktualności Wesela 2015. Legionowo, Serock, Warszawa okolice.

Wesela 2015. Legionowo, Serock, Warszawa okolice.

Email Drukuj

Wesele 2015 Legionowo okolice.

Zapraszamy do naszej Sali bankietowej mieszczącej się w Łajskach pod Warszawą.

Nasza sala może ugości do stu czterdziestu Państwa gości. Do zaproponowania mamy różne warianty cenowe i masę dań zarówno typowo Polskich jak i międzynarodowych. Polna Róża Łajski to idealne miejsce dla osób szukających lokalu pod Warszawą. Nasza oferta to połączenie niskich cen, pysznego menu i pięknej Sali balowej otoczonej zielenią i prawdziwym pięknem natury.

Do dyspozycji gości oddajemy również parking i ogródek przed salą w którym Państwa goście będą mogli zrelaksować ię podczas wesela i odetchnąć od miejskiego klimatu.

Nasza sala to przytulne miejsce, klimatyczne i idealne na imprezy takie jak wesela.

Organizujemy również chrzciny, imprezy firmowe, catering bankietowy, catering lunchowy, oraz kompleksową obsługę firm i organizacji.

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Warto obejrzeć nasze zdjęcia dań: link

Zdjęcia wesel: link

Oraz fe referencje współpracujących z nami instytucji: link referencje

Zapraszamy, więcej informacji pod numerem 608-134-259.

 

 

 

 

  1. 1.Jak rozplanować miejsca dla gości na sali weselnej?

 

Organizacja wesela składa się z wielu małych drobiazgów, które mają całościowy wpływ na jeden z najważniejszych dni w życiu wielu osób. Jedną z takich małych spraw jest odpowiednie umiejscowienie gości weselnych przy stole. Jak więc posadzić gości, by czuli się oni dobrze? Oczywistą zasadą, która stosowana jest nie tylko na weselach, ale również na innych imprezach okolicznościowych czy spotkaniach biznesowych jest to, by posadzić goście naprzemiennie, czyli kobieta-mężczyzna. Problemem spornym często jest to, w jaki dokładnie sposób posadzić gości, czy małżeństwa i pary mają siedzieć obok siebie, czy też lepiej usadzić ich naprzeciwko siebie? Tak naprawdę i jedno, i drugie rozwiązanie jest dobre. A na co tak naprawdę się zdecydujemy zależy tylko od nas. Oczywiście na weselu znajduje się wiele innych osób, nie są to tylko pary i małżeństwa. Jak więc usadzić osoby, które nie mają pary, albo są po prostu nastolatkami? Tutaj również sprawdza się zasada naprzemienności, ale nie tylko. Takie osoby warto usadzić obok siebie pod względem wieku, starsi niech siedzą wspólnie, nastolatki niech będą w swoim towarzystwie. Nie można również zapomnieć o dzieciach, które często na weselach stanowią dosyć pokaźną grupę. Idealnym rozwiązaniem dla dzieci wydaje się specjalny stolik dla maluchów, przy którym będą one mogły się bawić na swój własny dziecięcy sposób. Takie rozwiązanie jest również wygodne dla rodziców, gdyż dzieci przebywają z innymi pociechami przy osobnym, ale blisko wyznaczonym miejscu. Usadzenie gości nie jest wcale skomplikowane, wystarczy tylko trochę pomyśleć.

 

Wesele Legionowo 2015 sala weselna Plna Róża.

608-134-259

Polna 11 Łajski