Home Archiwum aktualności Catering Warszawa - dobry catering.

Catering Warszawa - dobry catering.

Email Drukuj

Catering Warszawa - zapraszmy osoby szukajace dobrego cateringu.

Dobry catering Warszawa to rzadkość. Po mimo że rynek warszawski jest duży i niemało w nim firm oferujących dobrą jakość to niestety nie każdego stać na te usługi.

Nasza firma cateringowa działa na obszarze warszawy około siedmiu lat. Od momentu postania staraliśmy się być dobrą alternatywą dla droższych firm oferując równie dobrą, wysoka jakość.

Słowo o nas:

Nasz catering powstał jak stwierdzam wyżej około siedmiu lat temu. Działaliśmy na rynku Warszawskim i na terenie całego Mazowsza. Naszą siedzibą jest sala bankietowa Polna Róża w Łasjskach. Łajski to piękna podwarszawska miejscowość gdzie klimat sprzyja tworzeniu pysznych eleganckich dań które uświetnią każdą imprezęJ

Nasze dania to uczta dla każdego kto lubi zjeść dobrze i dużo. A dla osób chcących zorganizować tego rodzaju poczęstunek zwany cateringiem mamy dobra wiadomość : nasze usługi po mimo że dobre jakościowo nie należą do drogich.

 

Co możemy zrobic dla Państwa?

 

Więc na pewno lunch na szkolenie i zorganizować przerwy kawowe.

 

Zorganizujemy sprzęt, posiłki i obsługę jeżeli taka będzie Państwa potrzeba.

 

Możemy również zorganizować całodzienne wyżywienie w podgrzewaczach lub opakowaniach termicznych jednorazowych.

 

Możemy zorganizować bar i przystawki na impreze firmową lub zamienić siedzibę Państwa firmy w piękną salę bankietowa. Możemy również zorganizować zespół lub dj i całą oprawę wraz a atrakcjami.

 

 

Oprócz tego zajmujemy się kompleksową obsługą fundacji, z niektórymi współpracujemy kilka lat.

 

Jesteśmy w stanie zorganizować catering Warszawa na studniówkę, bal gimnazjalny lub inną

uroczystość szkolną.

 

Obok tego organizujemy imprezy rodzinne i catering na chrzciny, komunie, imieniny… a nawet catering weselny.

 

Jeżeli mają Państwo znajomą salę bez cateringu albo chcą zorganizować wesele w nietypowym miejscu w którym nie ma kuchni to tego rodzaju uroczystość również jesteśmy w stanie zorganizować. Mamy potrzebne doświadczanie i sprzęt by tego rodzaju imprezę zorganizować. Zrobimy to dobrze i w miarę możliwości korzystnie finansowo tak by obie strony były zadowolone.

 

Nasza oferta to przystawki czy jak ktoś woli przekąski zimne, przekąski ciepłe (gorące), dania główne (gorące), desery i dania jednogarnkowe. Staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów i dać Państwu dokładnie to czego Państwo potrzebują o ile nie jesteśmy zbyt ograniczeni przez budżet. Jeżeli trzeba przygotujemy ciekawe dania międzynarodowe a innym razem dania domowe które smakują jak kiedyś i przyrządzane są z najlepszych składników i receptur. Dosłownie - mamy w ofercie prawdziwe dania staropolskie czy nawet regionalne bardzo często dziś zapominane ponieważ są trudne do przygotowania. Catering Warszawa -  Mamy również dostęp do pysznych wędlin wędzonych prawdziwym dymem wędzarniczym i do ciast i tortów które smakują tak jak smakować powinny.