Home Archiwum aktualności Catering białołeka, Tarchomin (katering).

Catering białołeka, Tarchomin (katering).

Email Drukuj

Catering – Białołęka, Tarchomin Warszawa

Catering Białołęka.

Jeżeli potrzebny jest Państwu dobry catering (katering) na terenie Białołęki czy Tarchomina jak również Woli, Bemowa, Ursusa, Żerania, Żoliborza, Mokotowa i ogółem całej Warszawy Zapraszamy pod nasz numer telefonu 608-134-259. Nasza oferta to dobry wybór na imprezę firmową, lunch na szkolenie, na przerwę kawową i na inną okazję.

Oferujemy obiady z dowozem do firm i na budowy. W cenach od 12 złotych minimalne zamówienie 7 obiadów.

W cenie od 12 złotych dostają Państwo zupę i drugie danie.

Codziennie gotujemy inną zupę i inne danie główne.

Na Państwa życzenie prześlemy menu.

Numer telefonu 608-134-259.

Catering Białołeka, Catering Tarchomin.

W ofercie mamy ceny na każdą lub niemal każdą kieszeń. Nasze usługi są dobre jakościowo i merytorycznie, zawsze jesteśmy na czas, zawsze dajemy dużo i smacznie, zawsze staramy się by nasza cena była możliwie niewielka.

Nasza opinie i referencje: Referencje.

Kilka zdjęć: http://www.polnaroza.pl/galeria.html 

Organizujemy obiady w eleganckiej formie bufetowej idealne na konferencję.

Polecamy również nasze usługi w Sali bankietowej Polna Róża w Łajskach.

 

Nasza firma cateringowa to dobry wybór jesteśmy spod Legionowa, Zegrza mamy siedzibę w Łajskach. Dla tego często gościmy na Białołęce, Tarchominie i w ogóle w WawieJ

Mamy ofertę na bale gimnazjalne, na wesela również cateringowe i na lunche firmowe.

Jeżeli szukają Państwo cateringu białołęckiego lub z bliskich okolic Zapraszamy do nas po więcej informacji…

Nasza sala to nie tylko Katering Białołęka itp. To również wesela i obiady Weselne w nazej Sali, Zapraszamy Łajski ulica Polna jedenaście.

 

 

Catering to przede wszystkim znajomość rynku, SPRZĘTU i odpowiednio dobrana załoga która sprawia że nawet ciężkie zadania przestają być ciężkie. Nasza firma catering to wieloletnie doświadczenie gastronomiczne które sprawiają że współpraca z nami jest łatwa i na ogół bezproblemowa dla obydwu Stron. Nie boimy się zadań i zleceń nietypowych oraz zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb naszych współpracowników (kontrahentów). Dla nas Katering to droga którą wybraliśmy dawno temu i do dziś świadczymy nasze usługi fachowo i profesjonalnie. Polecamy nasze usługi cateringowe – mamy szeroki wachlarz i zakres usług które mogą Państwa zainteresowaćJ

 

Organizacja dań na każdą imprezę jest niezwykle interesującym dziełem. Ważne by uwzględnić dla kogo mamy organizować dania i do kogo kierujemy ofertę. Często nie mamy wiedzy kto jest odbiorcom a o zamówieniu decyduje osoba zgłaszająca zamówienie. Czyli Wszystko zależy od zamawiającego – ale należy dopytać i coś zasugerować by osoba zamawiająca nie została z tym dziełem sama. Zawsze takie sugestie dotyczące usługi są miłe i dobrze widziane o ile wygłoszone zostaną w dobrym duchu.

 

Catering to paleta dań, barw i smaków ale najpiękniejsze i najlepiej pachnące danie przegra ze smacznym jeżeli nie jest właściwie przyrządzone. Ostatnia sugestia z programu telewizyjnego: kucharz przygotowuje danie które nie smakuje osobie zamawiającej. Twierdzi że każdy ma inny gust, smak Potem słyszy że jest tylko kuchnia dobra i złaJ Ktoś kto przygotowuje danie ma je przygotować należycie a to czy komuś smakuje to inna kwestia. Jedzenie ma być przyrządzane właściwie wtedy jego sukces jest pewniejszy, a kwestii jedzenia jest tak jak z demokracją decyduje większość:()

 

 

Sala w której można zorganizować obiad Weselny w Legionowie lub w okolicach Legionowa?

 

Odpowiedź brzmi: jest taka sympatyczna sala weselna na Łajskach. Ceny są tam możliwie niskie jedzenia nie brakuje. Klimat Sali i ogrodu sprawia że miejsc to jest w Prost idealne na obiad Weselny jak i na całonocne wesele oczywiście też. Koszt takiego obiadu weselnego to około stu złotych w zależności od opcji. Za obiad Weselny uważam takie małe sympatyczne wesele trwające do sześciu godzin z trzema (max) daniami na gorąco.

Kolacja uroczysta Legionowo – Również Zapraszamy wszystkich którzy chcą zorganizować wystawną kolację dla przyjaciół i gości swojej firmyJ

Sala weselna Warszawa, Legionowo, Zegrze, Łajski, Novy dwór Mazowiecki, a nawet goście z naszej pięknej stolicy Warszawy i jej pięknych dzielnic zaczynając od Białołęki, Żerania, Tarchomina, Śródmieścia, Bemowa, Pragi, Ursusa i pozostałych. Drodzy Państwo na wesele zapraszamy do nas – (po catering/catering także). Nasza firma nasza sala to właśnie to miesce gdzie będziecie się czuć komfortowo, zapraszamy.

 

Domy weselne Legionowo – sale Weselne Legionowo – Polna Róża idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i dobre dania. W naszym menu czy jak kto woli karcie dań weselnych posiadamy bardzo ciekawą ofertę dla osób zarówno hołdujących tradycji jak i tych którzy lubią nowoczesne trendy gastronomiczne. W zasadzie ograniczeniem jest jedynie Państwa fantazja pozostałymi aspektami zajmiemy się my. Państwa wizje zostaną spełnione przez naszych kucharzy i garmażerów ku zadowoleniu gości WESELNYCH.