Home Archiwum aktualności Wielkanoc catering Białołęka, Legionowo, Serock.

Wielkanoc catering Białołęka, Legionowo, Serock.

Email Drukuj

Catering na Wielkanoc?

 

Catering Legionowo, Białołeka, Serock!!!

 

Catering na Wielkanoc w okolicy Legionowa, Białołęki, Serocka – najlepiej i najpewniej z nami.

Sala Bankietowa Polna Róża wesela i cos więcej…

Między innymi catering to jedno z zadań które warto nam zlecić. Dołożymy wszelkich starań by było godnie i smacznie oraz syto. Szczęśliwi najedzeni goście i zadowolony klient – tak to powinno wyglądać. Tak będzie wyglądać jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi cateringowe.

Jajeczko dla firm Legionowo- nasze usługi cateringowe idealne są na co dzień i od święta, zorganizujemy Wszystko jak należy.

Nasza sala weselna: http://polnaroza.pl

 

A tutaj kilka słów o nas: http://www.polnaroza.pl/referencje.html

 

 

Catering, komunie i wesela – imprezy rodzinne są naszym powołaniem. Staramy się by nasza sala była przytulnym miejscem kojarzącym się z samymi miły wspomnieniami. Dla tego dbamy o klimat i zależy nam na Państwa zadowoleniu. Nasze progi są otwarte dla Państwa i zawsze będą. Jeżeli mają zorganizować chrzciny czy wesele to z przyjemnością podejmiemy się organizacji takiej imprezy. Jeżeli chcą Państwo zorganizować obiad Weselny to również nasza sala będzie miejscem idealnym na tego rodzaju imprezę.

Staramy się by nasze usługi były wykonane wzorowo i by nie były drogie by piękna impreza była dostępna dla każdego z Państwa. Radość młodych par czy rodziców chrzczących dziecko jest nagrodą samą w sobie i zawsze staramy się dostosować naszą cenę do możliwości naszych klientów o ile to możliwe.

 

Nasza sala to również Sylwester. Wiele osób mieliśmy przyjemność gościć u nas w sylwestra. Było ciekawie, czasem strasznie ale zawsze była dobra zabawa. Jeżeli ktoś był uczestnikiem to wie że bale maskowe czy kostiumowe były hitem. Z czasem zrezygnowaliśmy z nich by sprawdzić się w czymś innym i również efekt był ciekawy. Co będzie w tym roku>? Czas pokaże będzie dobra zabawa – to na pewno.