Home Archiwum aktualności Organizacja wesel.

Organizacja wesel.

Email Drukuj

Organizacja wesel w Legionowie - sala weselna.

 

Zapraszamy wszystkich szukających sali weselnej w okolicach Warszawy pod Legionowo.

Miejscowości Łajski to wyjątkowe miejsce. Po pierwsze ze względu na klimat i piekno okolicy, ale dla par szukających Sali weselnej istotny będzie adres Łajski ulica Polna 11.

Sala Bankietowa Polna Róża.

Mamy piękną salę wentylowaną i klimatyzowaną dla Państwa komfortu.

Własne nowoczesne zaplecze.

Świetną kuchnię oferującą dania w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Bogate menu z którego mogą Państwo wybrać odpowiednie dla Państwa dania.

Piękny ogród którego urok doceniają zarówno mieszkańcy miast jak i wsi.

Oraz niezapomniany klimat który sprawi że będą Państwo wracać do nas we wspomnieniach jak i opowieściach.

Zapraszamy.

Polna Róza Dom Weselny Legionowo - Wesele Legionowo - Catering Mazowsze

 

Polna Róża to również catering. Świadczymy usługi cateringowe na terenie Mazowsza. Oferujemy Państwu korzystne ceny i duże doświadczenie w branży gastronomicznej/cateringowej. Dla nas najważniejszy jest klient i relacje z nim. Wspólnie stworzymy menu które oczaruje Państwa gości i dopasujemy budżety tak by nie były obciążeniem dla Państwa.

 

 

 

 

 

Organizując wesela należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Najważniejsze to czego oczekują goście i z czego będą zadowoleni.

Najważniejsza na weselu jest klimatyzacja. Ponieważ wtedy komforty uczestników imprezy jest znacznie większy. Mogą się swobodnie bawić a dania podane w stołach zachowają świeżość.

Co do menu to najważniejsza jest różnorodność i smak dań. My starając się wyjść na przeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie zaoferować wybór zup jak i dań głównych. Wtedy każdy znajdzie coś z czego będzie zadowolony. Gwarantujemy również że ilości dań pozytywnie Państwa zaskoczą.

. W kwestii cateringu/cateringu możemy pomóc zarówno przy organizacji imprez domowych jak i firmowych. Organizujemy cateringi konferencyjne i bankietowe. Jeżeli potrzebny jest państwu lunch na szkolenie czy przystawki na bankiet to jesteśmy do dyspozycji. Równie chętnie pomożemy przy organizacji imprezy weselnej (wesele, obiad weselny, przyjęcie po ślubne). Tego rodzaju uroczystości i wydarzenia to idealne wyzwanie dla naszej firmy cateringowej.

Chrzciny - od bardzo dawna chrzciny są naszą ulubioną imprezą. Staramy się oferować możliwie niskie ceny (rozpiętość od 90 do 120 złotych od osoby). Oraz bardzo ciekawe i bogate menu. Należy brać pod uwagę że nie łączymy chrzcin i oferujemy dużą piękną salę na wyłączność. Tak by Państwo i Państwa goście dostali wszystko co najlepsze.

 

Reasumując Polna Róża sala bankietowa to świetny wybór dla osób chcących zorganizować wesele w wielkości od czterdziestu do stu czterdziestu osób. Warto pamiętać że nasza oferta to dobra kuchnia i indywidualne podejście do klientów oraz co ważne duże doświadczenie na rynku cateringowym i weselnym. Ceny wesel Legionowo wahają się od stu złotych za obiad weselny do stu dziewięćdziesięciu za całonocne wesele z masą dań gorących i zimnych. Warto u nas zorganizować wesele ponieważ po mimo korzystnej ceny oferujemy masę atrakcji i pysznych dań. Zapewniamy komfort i piekną salę oraz bardzo atrakcyjną okolice.