Wesele

Email Drukuj

Wesele w Legionowie (Łajski)...

Serdecznie witam soby szukające ciekawe oferty weselnej.

Pozwolę sobie zaprosić szanownych Państwa do nietypowej Sali weselnej znajdującej się pod Legionowem w Łajskach.

Doświadczenie zdobywane latami w Gastronomii pozwala nam przedstawić bardzo atrakcyjną ofertę weselną naszej Sali.

Możemy zaproponować szanownym Państwu całonocne Wesele w Sali weselnej Polna Róża w cenie od stu czterdziestu pięciu złotych od osoby. Mamy oferty zarówno na Wesele całonocne od wspomnianych 145 zł jak również na obiad Weselny w cenie od stu złotych.

Standardowa oferta weselna to sto sześćdziesiąt pięć złotych za Wesele z pięcioma daniami gorącymi, dziesięcioma przystawkami zimnymi, ciastem, owocami, obsługą i stałą dekoracją Sali.

W skład wyżej wspominanej dekoracji wchodzą pokrowce oraz dekoracja materiałowa i serwety. W Państwa zakresie pozostają żywe kwiaty (sztuczne możemy zaproponować w prezencie) oraz ewentualna dekocja balonowa.

Polna Róża to idealne miejsce na Wesele nawet dla stu czterdziestu osób. Możemy zorganizować duże lub mniejsze Wesele, wystawne z masą dań lub obiad Weselny. Zapraszamy do nas z powodzeniem dostosujemy do Państwa potrzeb i wymogów.

Od prawie dziesięciu lat działamy z sukcesami w branży gastronomicznej i w cateringu, a od sześciu prowadzimy naszą własną salę bankietową Polna Róża. Obserwujemy mody i trendy weselne od bardzo, bardzo dawna i wyciągamy z nich wnioski obserwując na bieżąco jakie rozwiązania przynoszą skutek a jakie nie.

Dzięki nam wesele nie musi być koszmarnie dużym wydatkiem żeby było udane. Wesele w Polnej Róży to piękne wydarzenie i wiele par młodych miało okazję już się o tym przekonać. Potwierdzaj to choćby zdjęcia z galerii par młodych.

Dla nas widok młodych uśmiechniętych i szczęśliwych osób bawiących się na własnym weselu w gronie rodziny i przyjaciół jest bezcenny dla tego zawsze dokładamy wszelkich starań by uczynić wszystko co w naszej mocy żeby każde wesele wyszło jak najlepiej i jak najpiękniej.