Home Archiwum aktualności Wesela Legionowo Łajski.

Wesela Legionowo Łajski.

Email Drukuj

Wesela Legionowo Łajski zapraszamy...

 Gdzie pod Legionowem zorganizować wesele by było piekne i udane a dania smaczne i dużo?

Wesela Legionowo - Zapraszamy do miejscowości Łajski do sali bankietowej Polna Róża.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne i firmowe.

W tym oczywiście wesela, chrzciny, komunie i obiady Weselne.

Przyjęcia po ślubie można podzielić na kilka rodzajów.

Całonocne wesel w typowym Polskim stylu, obiad Weselny, obiad w restauracji, bankiet Weselny, oraz GARDEN PARTY.

My możemy zorganizować dla Państwa imprezę u nas w lokalu jak i w miejscu wskazanym przez Państwa. Organizujemy przyjęcia cateringowe.

Tradycyjne Polskie Wesele – Można by rzec biesiada weselna. Tradycyjne długie stoły zwane biesiadnymi, jedzenie w stołach, dużo dań gorących serwowanych. W Polnej Róży zwykliśmy podawać dania gorące na półmiskach i zupy w wazach tak by goście mięli wybór a my jako gospodarze pewność że każdy się naje i że będzie miął lepszy wybór.

Nie ma z góry narzucanego menu, mamy ofertę sprawdzoną i dość dużą są to dania domowe ale w ciekawych odsłonach. Z jednej strony Państwa zaskoczą a z drugiej zachowają najlepsze cechy dań znanych.

Tego rodzaju Wesele tradycyjne wesela Legionowo to koszt od stu czterdziestu do stu dziewięćdziesięciu złotych w zależności od ilości dań i pozostałych uzgodnień.

Obiad Weselny- Kolejna nasza specjalność. Czasami niektórzy zastanawiają się jak zorganizować Wesele by było smacznie, pieknie i tanio. Można to zrobić a nasza propozycja wydaje się być idealna dla osób które rozumieją co to jest obiad Weselny. Znaszego menu weselnego można do woli układać swoje wymarzone menu.

Polecamy nasze menu z trzema daniami zimnymi i kilkoma gorącymi. Takie menu będzie bardzo dobre na imprezę do siedmiu godzin. Goście będą i najedzeni i zadowoleni a Państwo szczęśliwi że impreza odbyła się u nasJ

 

Do znudzenia przypominamy też że z olbrzymią przyjemnością podejmiemy się organizacji chrzcin, komunii, przyjęć firmowych i wszelkich innych IMPREZ także cateringowych.

 

 

Przyjęcia cateringowe w firmie lub grill firmowy. Dla nas to nie problem Zapraszamy do nas na Łajski ale możemy przyjechać do Państwa i zorganizować Wszystko u Państwa. Polecamy bufety ponieważ to najlepsza opcja na tego rodzaju imprezę. Na ogół możemy polecić dwa dania mięsne, danie jarskie + danie rybne. Całość zwieńczona zupą i dodatkami i mamy przepis na wyborny lunch.

Organizujemy równego rodzaju przerwy kawowe a kiedy jest taka potrzeba wynajmujemy salę na pokazy. Samą salę bez cateringu, również jest taka opcja. Wszystko po to aby wyjść naprzeciw potrzebom naszym klientów i zapewnić Państwu optymalne rozwiązania. Sala Bankietowa Polna Róża to wesela ale i wszelkie inne imprezy oraz catering, najprościej zapytać pod numerem 608-134-259 lub na nasz meil w dziale Kontakt. Tam postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z naszą działalnością. Zapraszamy na Łajski na ulicę Polną 11.

Galeria.

Do znudzenia przypominamy też że z olbrzymią przyjemnością podejmiemy się organizacji chrzcin, komunii, przyjęć firmowych i wszelkich innych IMPREZ.
Dania_16