Home Archiwum aktualności Sale weselne w Legionowie.

Sale weselne w Legionowie.

Email Drukuj

Sale weselne w Legionowie...

Są liczne sale weselne  w Legionowie oddalone jest od Łajsk około dwa kilometry więc naprawdę blisko.

Warto odwiedzić naszą salę Polna Róża ponieważ to ciekawy i nietypowy lokal. Łajski ulica Polna 11 .

Nietypowy ponieważ o bardzo intymnym klimacie.

Jesteśmy nieco na uboczu, nie mamy sąsiadów, za naszą posesją jest las. Całość na terenie zamkniętym co zwiększa komfort.

Polecamy naszą stronę główną http://polnaroza.pl

Na naszej stronie koniecznie należy odwiedzić galerię zdjęć i rubrykę z referencjami.

Nasz dom weselny powstał kilka lat temu, przed jego powołaniem zajmowaliśmy się cateringiem.

Nasza sala weselna Legionowo to miejsce gdzie zorganizują Państwo wesele na nawet sto czterdzieści osób.

Nasze zalety to cicha okolica, parking na terenie posesji, ładna klimatyczna sala, ogródek który latem jest piękny, miła obsługa, jedzenie świeże i zawsze smaczne.

Ceny naszych usług weselnych wahają się od stu czterdziestu złotych do około stu dziewięćdziesięciu. Naprawdę warto zorganizować u nas wesele ponieważ ceny są bardzo korzystne, sala piękna a jedzenie wyborne.

Posiadamy referencje od firm z którymi współpracujemy nierzadko latami. Takie relacje świadczą o jakości usług i o zaufaniu do firmy z którą podjęło się współpracę.

Polna Róza Łajski

 

Nasz obiekt to przyjęcia weselne i wesela ale oczywiście jesteśmy w stanie ugościć Państwa gości również na chrzcinach, komuniach, urodzinach oraz zorganizować imprezę cateringowa. Nasza galeria.

Cateringiem zajmujemy się na terenie całego Mazowsza ale nigdy nie zapominamy o naszej najbliższej okolicy Legionowa, Serocka, Zegrza.

Również na wesele zapraszamy mieszkańców bliskich jak i dalszych okolic takich jak Zegrze, Serock, Nieporęt, czy Warszawa.

Nigdy nie ograniczamy naszej oferty więc jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Zapraszamy do naszej Sali Polna Róza w miejscowości Łajski ulica Polna 11.

Sale weselne w Legionowie Polna Róża zapraszamy :) :) :)

 

 

Dieta odchudzająca, czyli catering na zamówienie

Odchudzanie - któż z nas o tym nie myślał. Z pewnością większość osób, w szczególności panie przynajmniej raz w życiu myślały nad zmianą swoich nawyków żywieniowych, które miałyby prowadzić do zmniejszenia masy ciała. W dzisiejszych czasach wprowadzenie diety opartej na smacznych posiłkach, bez konieczności poświęcania czasu na ich przygotowanie jest czymś jak najbardziej możliwym do zrealizowania. Wystarczy zdecydować się na catering dietetyczny. Wiele firm cateringowych oferuje cateringową dietę – można ją wybrać w zależności od swoich preferencji. Może to być na przykład dieta 1000 kcal, dieta oparta na wybranych składnikach spożywczych i wiele innych diet, które są popularne na świecie. Catering dietetyczny nie musi obejmować wszystkich posiłków, jeżeli chcemy, by była to tańsza opcja, wówczas można zdecydować się tylko na zamawianie dietetycznych dań czy obiadów do pracy lub do domu. Dieta odchudzająca, jak widać, wcale nie musi być męcząca, a co więcej – może być wyjątkowo smaczna.