Home Archiwum aktualności Catering konferencyjny Białołęka, Żerań

Catering konferencyjny Białołęka, Żerań

Email Drukuj

Catering konferencyjny Białołęka, Żerań.

 Catering konferencyjny Białołęka, Żerań.

Witamy

Na naszej stronie internetowej ;-)

Jeżeli szukają Państwo cateringu na konferencje lub imprezę firmowa to nasza firma będzie idealnym wyborem dla Państwa:)-

 

Do zaoferowania mamy całą gamę pysznych dań kuchni Polskiej i międzynarodowej, zaplecze gastronomiczne i cateringowe oraz wykwalifikowaną kadrę personalną.

Na rynku Warszawskim jako catering działamy od siedmiu lat. Zawsze staramy się być punktualni, rzetelni i fachowi. Jesteśmy po to żeby dąć Państwu komfort i wysoką jakość usług.

Zapraszamy pod numer 608-134-259

 

 

 

Catering firmowy - jakie dania wybrać?

Organizowanie cateringu na potrzeby firm czy przedsiębiorstw jest bardzo popularne. Osoby odpowiedzialne za organizację spotkania firmowego w takiej formie nie wiedzą jednak czasami, na jakie dania się zdecydować, by zadowolić zarówno szefa, jak i zaproszonych na dany event gości. Warto wiedzieć, że dania zamawia się w zależności od okoliczności. Czasami zatem sprawdzą się tylko dania obiadowe, czasami zwykłe przekąski, a jeszcze kiedy indziej pełne wyżywienie, czyli śniadanie, obiad i kolacja. Catering i dania należy zatem wybierać względem tego, jak długo będzie trwało spotkanie – jeżeli planowany jest na przykład cały dzień szkolenia, wówczas należy zadbać o ich skonsumowaniu. To właśnie wyjątkowe posiłki gwarantują rosnącą liczbę klientów. Profesjonalna firma cateringowa, która chce zaistnieć lub utrzymać się na rynku, musi oferować również zróżnicowany wybór dań, tak by można je było zamówić niezależnie od okazji. Na ofertę powinien zatem składać się catering okolicznościowy, firmowy oraz domowy. Można również oczywiście zdecydować się tylko na jeden typ usług, wówczas należy się w nim po prostu wyspecjalizować. Nie należy również zapominać o tym, by każdego klienta traktować w indywidualny sposób.

 

Oferujemy również salę weselną Polna Róża mieszczącą się w Łajskach pod Legionowem.