Home Archiwum aktualności Wielkanocne życzenia :)

Wielkanocne życzenia :)

Email Drukuj

Z okazji Wielkanocy życzymy Państwu spokoju i pomyślności oraz zdrowia.

Zapraszamy do Sali Polna Róża.

Królik, Wielkanoc, Wiosna, Kwiaty, Szczęśliwy, Wakacje

 

Nasza sala to ORGANIZACJA IMPREZ, pokazów, obsługa firm i instytucji (także fundacji) oraz wyśmienity i niedrogi catering.

Nasz lokal mieści się około trzydziestu kilometrów od Centrum Warszawy i dwadzieścia od Białołęki. Łatwy dojazd i niezliczone zalety naszego lokalu sprawiają że warto zrobić prezent swoim gościom i zorganizować przyjęcie w naszej Sali.

Lokal znajduje się na uboczy niedaleko trasy Legionowo – Dębe lub jak kto woli Legionowo Nasielsk. Od samego Legionowa dzieli nas dystans około dwóch kilometrów więc bardzo blisko. Nie znajdujemy się przy samej trasie tylko około stu metrów w głąb w ulice Polną.

Nasza sala mieści się przy ulicy Polnej pod numerem 11.

Możemy zorganizować dla Państwa małą lub duża imprezę rodzinną czy firmową. Zapraszamy na imprezy od 20 do 140 osób. Jeżeli chcą Państwo zorganizować kolację zasiadaną to jest możliwość organizacji imprezy nawet dla dwustu osób, na imprezy z tańcami jak wyżej do 140 osób.

Zapraszamy na imprezy takie jak chrzciny – w cenie od 90 do 120 złotych.

Wesela – w cenie od 140 do 190 złotych.

Imieniny – w cenie od 60-150 złotych.

Rocznice ślubu – 80-120 złotych.

Obiad weselny – 90-120 złotych.

Przyjęcia firmowe -  od 60-140 złotych.

Catering 30 – 200 złotych.

nasza galeria http://www.polnaroza.pl/galeria.html

Jeżeli są Państwo czymś zainteresowani zapraszam pod numer telefonu  608-134-259.

Przyjęcie urodzinowe (Legionowo) okolice – Jeżeli interesuje Państwa organizacja przyjęcia z okazji urodzin czy imienin pod Legionowem to nasza oferta będzie tą wartą uwagi. Możemy zaproponować Państwu kilka wariantów. Najrozsądniejszy jest taki jak na przyjęcia z okazji chrzcin. czyli Zupa, danie główne, kilka przystawek, cista i owoce,  danie kolikowe na zakończenie imprezy. Całość zamykamy w kwocie 90 złotych od osoby czy jak kto woli od talerzyka. Czas przeznaczony na imprezę to do siedmiu godzin, następnie każda godzina 100 złotych.

Rocznica ślubu Legionowo lokal -  Lokal na rocznicę ślubu w okolicy Legionowa. Jeżeli szukają Państwo lokalu na taką impreze to nasza oferta powinna być dla Państwa zadowalająca.

Menu takie jak na chrzciny czy przyjęcie urodzinowe. Czyli jak wyżej.

Oczywiście możemy takie przyjęcie zdecydowanie urozmaicić. Możemy zaproponować szynkę z nogą podaną na gorąco, festiwal pierogów, płonącą kaczkę, dania z dziczyzny, torty ze słodkimi wypiekami i atrakcje o jakie Państwo poproszą.

Imprezy weselne okolice Legionowa – dom weselny Legionowo – U nas wszystko jest możliwe. Jesteśmy bardzo elastyczni i na ile to możliwe staramy się spełnić Państwa prośby i życzenia. Nasza sala istnieje dla osób szukających dobrych rozwiązań w korzystnych cenach. Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno skromna imprezę dla 20 osób jak  i huczne wesele nawet dla stu czterdziestu osób. Jesteśmy otwarci na propozycje i zrobimy wszystko co w naszej mocy by Państwa impreza była wyjątkowa.

Nie ważne czy będzie to niskobudżetowy obiad weselny czy całonocne przyjęcie z wystawnym menu. Masze dania zawsze są smaczne i obfite a wrażenia dobre.

GLWRI: http://www.polnaroza.pl/galeria.html