Home Archiwum aktualności Wesele Lipiec Październik wolne terminy!

Wesele Lipiec Październik wolne terminy!

Email Drukuj

Przyjęcia weselne lipiec, październik!

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na Wesele w lipcu i październiku. Serdecznie Zapraszamy.

Polna Róża w Łajskach koło Wieliszewa to przystań dla tych z Państwa którzy pragną znaleźć elegancką salę weselną z przytulnym klimatem, przystępnymi cenami i dobrym jedzenie.

Zapraszamy do naszej Sali na ulicy Polnej 11 postaramy się by Państwa uroczystość olśniła Państwa gości i pozostawiła w ich pamięci same dobrze wspomnienia.

Nasz lokal istnieje od sześciu lat natomiast firma cateringowa od około dziewięciu. Przez ten czas mięliśmy olbrzymia przyjemność organizacji wielu wesel, obiadów weselnych, komunii i chrzcin.

Jeżeli potrzebny jest Państwu lokal na chrzciny to mamy wolne terminy na czerwiec tego roku. Z przyjemnością zorganizujemy przyjęci tego rodzaju będzie to nas przyjemność ponieważ jest to nasza perełka i staramy się by nasza oferta była realnie najlepszą z możliwych.

Koszt chrzcin to od 90 do stu dwudziestu złotych. Więcej informacji pod tym linkiem : Chrzciny.


Chrzciny.

Oczywiście jako lokal Weselny organizujemy także wiele innych IMPREZ od wesel zaczynając kończąc na imprezach firmowych i oczywiście cateringu zarówno weselnym, bankietowym jak i konferencyjnym. Zresztą mogą się Państwo przekonać o tym odwiedzając stronę z referencjami niebawem opublikujemy pełniejszą zaktualizowaną listę współpracujących z nami instytucji).

 

Podsumowując serdecznie Zapraszamy na ulicę Polną numer 11 w Łajskach pod Legionowem.

Podsumowując serdecznie Zapraszamy na ulicę Polną numer 11 w Łajskach pod Legionowem.Nasza sala Bankietowa to miejsce wprost idealne na komunie, chrzciny i wesela a nasz catering uświetni każdą firmową uroczystość.