Home Artykuły Catering

 

Wesele

`   Wesele Legionowo Witamy w Polnej Różysali weselnej...

 

Komunie 2017

Serdecznie zapraszamy Wszystkich którzy szukają dobrego l...

 

Chrzciny

 Chrzciny pod Legionowem Łajski ulica Polna 11.   "C...

 

Catering

Catering.Z przyjemnością podejmiemy się organizacji imp...

Catering

Email Drukuj

Catering 'Polna Róża'

Catering.
Z przyjemnością podejmiemy się organizacji imprezy w Państwa firmie, domu czy ogrodzie zmieniając ją w elegancką restaurację.
Jesteśmy w stanie zająć się kompleksowo organizacją imprezy. Dostarczymy do Państwa całość potrzebnego SPRZĘTU, zaczynając od ławek i krzeseł a kończąc na talerzach i szklankach. Oczywiście dostarczymy również dania zimne i gorące lub zorganizujemy grilla. To od Państwa pomysłu i fantazji zależy na czym będzie polegała nasza usługa. Jest również możliwość zamówienia dań gorących i zimnych z naszym dowozem lub własnym odbiorem.
Posiadamy szeroką ofertę dań zimnych i gorących. W zależności od rodzaju imprezy postaramy się dopasować naszą ofertę do Państwa możliwości finansowych. Zamawiając catering w naszym lokalu zawsze mają Państwo poczucie komfortu ponieważ nasze jedzenie i obsługa spełnią wymagania Państwa gości. Nasze dania są smaczne i starannie podane. Nasze porcje są bardzo duże i smaczne. Serwujemy dania polskie i kuchni świata. Zapraszamy.


Obiady dla firm- Jesteśmy w stanie zorganizować obiady dla Państwa firmy z własnym dowozem. Dostarczymy je w formie jedno porcjowej w styropianowych opakowaniach jednorazowych, lub wielo porcjowo w podgrzewaczach. Posiadamy w ofercie dania i polskie i międzynarodowe, uzależnione od Państwa budżetu.


Imprezy plenerowe- Z przyjemnością zorganizowali byśmy piknik i ognisko dla Państwa przyjaciół lub pracowników. Zajmiemy się również dodatkowymi atrakcjami. Możemy zorganizować orkiestrę, wodzireja lub dodatkowe występy.


Grill- Bardzo ciekawą formą posiłku na wolnym powietrzu stał się grill. Zorganizujemy go kompleksowo, zapewnimy obsługę i wszystko co będzie potrzebne od namiotów po ławy lub parasolki. Oczywiście najistotniejsza kwestia to jedzenie. Nasze porcje są zawsze duże i smaczne. Obok szaszłyków i kiełbasek, polecamy grillowane warzywa i ryby z różnymi sosami, dla jednych łagodnymi dla innych pikantnymi.
Bufet- Podczas imprez firmowych częstym rozwiązaniem jest bufet. Forma elegancka i najwygodniejsza dla jej uczestników a odpowiedni dobór dań zapewni powodzenie każdej imprezy. Organizując bufet dbamy o dekoracje stołów wraz z przywieszkami i wszystkim co jest potrzebne dla komfortu gości.


Jajeczka dla firm- (Legionowo, Warszawa i okolice). Chętnie zorganizujemy przysłowiowe ,,jajeczko'' dla pracowników Państwa firmy. Dostarczymy dania które kojarzyć się będą z domowymi smakami świąt Wielkiej Nocy. Nasze ceny będą konkurencyjne a jakość usług niezmiennie wysoka.


Wigilia firmowa (Legionowo, Warszawa)- Święta Bożego Narodzenia to świetny czas na spokojny firmowy obiad w gronie współpracowników. Zaoszczędzimy Państwu czasu i nerwów organizując takie wydarzenie za Państwa. Polecamy wybór dań tradycyjnych (i tych mniej tradycyjnych). Zajmiemy się całością takiego przedsięwzięcia. Zorganizujemy je fachowo, sprawiając że goście będą w świetnych nastrojach, a budżet nie będzie naruszony.
Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą imprezę firmową i prywatną. Zapraszamy.Catering Legionowo