Home Artykuły Polna Róża - Sala Weselna, Legionowo

 

Wesele

`   Wesele Legionowo Witamy w Polnej Różysali weselnej...

 

Komunie 2017

Serdecznie zapraszamy Wszystkich którzy szukają dobrego l...

 

Chrzciny

 Chrzciny pod Legionowem Łajski ulica Polna 11.   "C...

 

Catering

Catering.Z przyjemnością podejmiemy się organizacji imp...

Polna Róża - Sala Weselna, Legionowo

Email Drukuj

Sala bankietowa Polna Róża Łajski ul. Polna 11 tel. 608-134-259 Zapraszamy.

Witamy w Polnej Róży, Sali weselnej Łajski koło miejscowości Legionowo. Nasza restauracja weselna mieści się co prawda pod Legionowem, w Łajskach, ale często posługujemy się nazwą Legionowo, ponieważ jest to miasto położone najbliżej (3 km). Łajski należą do gminy Wieliszew i związku gmin zalewu zegrzyńskiego, jednak jako miejscowość i Wieliszew i Łajski połączone są historycznie i mentalnie z Legionowem. Więc często używamy nazwy Legionowo, również po to, żeby osobom z województwa mazowieckiego łatwiej było zorientować się, gdzie się znajduje nasza Sala Weselna.

Sala Weselna, Sala Bankietowa, Dom Weselny

Najlepiej charakteryzuje nas nazwa Sala Weselna, ponieważ na razie podstawowym priorytetem jest organizacja wesel - różnego typu i w różnych cenach, ale jednak wesel. Sala Bankietowa - ponieważ ogółem dążymy do modelu firmy zajmującej się bankietami różnego rodzaju. Dom Weselny - Sale Weselne to w prostej linii spadkobiercy domów weselnych.

Noclegi

Na razie nie mamy opcji noclegu, ale współpracujemy z motelikiem położonym nieopodal. Chętnie go polecamy ponieważ jest nowy, czysty, zadbany i pasuje do naszego stylu, który polega na odnajdowaniu rozwiązań wartych ceny. Posiadamy również współpracownika, który zajmuje się transportem również w zawsze dobrej cenie. Jako sala weselna musimy podążać za modą, która ciągle się zmienia i pozostaje w ruchu. Staramy się nadążyć, jednocześnie nie zapominając o tradycji i osobistych gustach.

Kuchnia

Nasza Sala Weselna posiada własną kuchnię, a nawet użyję określenia własny styl gastronomiczny. Zawsze staramy się dążyć do rozwiązań idealnych by chociaż otrzeć się o perfekcję. Zmieniamy i urozmaicamy menu, pamiętając o tym że jesteśmy Polakami. Dopasowujemy się do naszych gości, w razie potrzeby próbując ich wyprowadzić z błędu i podpowiedzieć rozwiązanie, które jest dobre. Kuchnia nasza w tym sezonie troszkę ewoluowała w stronę minimalizmu. Zwłaszcza garmażerka jest naszym małym konikiem. Po woli będziemy ją promować aż do skutku. Nie każdy musi ją rozumieć lub się z nią zgadzać, jednak na technicznym jak i merytorycznym poziomie jest bardzo wysoko.

Styl

Dzisiaj modne są rozwiązania proste, niekiedy dobre nie kiedy złe. Nasz styl nie jest wprost nawiązaniem do old schoolu, ale czerpie z niego to co naszym zdaniem najlepsze. Kontrowersyjny dobór kolorów ma zaskakiwać i wzbudzać poczucie bezpieczeństwa, bo to ma sprawiać morelowy odcień ścian kojarzony często z pomarańczom. Wykończenie w białym, a dla lubiących lub odważniejszych pomarańczowym kolorem pokrowców na krzesła i przywieszki (czyli to co wykańcza stoły, takie jakby obrusy do ziemi). Jeżeli ktoś lubi balony, zawsze ładnie wkomponują się białe lub wściekłe kontrasty. Co prawda w opcji dla odważnych i nietuzinkowych, ale tacy są solą naszej ziemi, polecimy mocny odcień fioletu. Tak, Sala weselna Legionowo (Jabłonna, Wieliszew, Łajski, Komornica) poleca fiolet. Jest to najmocniejszy kontrast, wymyślony przez naszą klientkę! Ale kwiaty i piórka (jedna z naszych autorskich dekoracji, budząca wiele pozytywnych jak i oczywiście kontrowersyjnych emocji), a także balony w tym kolorze to naj (!) wybitniejszy kontrast jaki udało nam się odnaleźć. Wracając do wyżej wspomnianych piórek, to pomysł zaczerpnięty z nowoczesnej florystyki ewoluował i powstał nasz. Oczywiście rozumiemy, że dla osób o gustach ściśle tradycjonalnych będzie niewygodny, dla tego oczywiście, jeżeli ktoś będzie chciał, żeby z dekoracji zrezygnować, oczywiście zrezygnujemy.

Ogród

Nasza Sala weselna Legionowo posiada ogród. Jak nie trudno zgadnąć przyroda i naturo to nasza, po pierwsze pasja (nazwa "Polna Róża" zobowiązuje), po drugie hobby. Ciężko znaleźć u nas coś co wykracza poza granice rozsądku w doborze roślin. Owszem istnieje 15 gatunków brzozy - jako pasjonaci marzymy o zgromadzeniu wszystkich - ale już na thuje patrzymy z przymrożeniem oka. Podstawa to drewno, ciemny uspokajający odcień i oczywiście zieleń, zieleń i jeszcze raz zieleń. Iglaki, świerki, sosny (naturalna roślinność to sosna, brzoza, dąb, jarzębina, czeremcha i orzech laskowy) świerki srebrne, lipy, jarzębiny. Wkrótce mam nadzieję będziemy wzbogacać się o kolejne gatunki oraz oczywiście kwiaty.

Sala Polna Róża posiada i szanuje gatunki polnych róż. Jest ich dużo, obok róż ogrodowych, pelargonii, maciejki, winogron i powojów. Z roku na rok wzbogacamy się o kolejne gatunki kwiatów i drzew. Nasz rozwój dotyczy Sali weselnej (Legionowo), ogrodu, menu i zakresu całej działalności.

Imprezy okolicznościowe

Pod koniec ubiegłego roku grupka osób namówiła nas do organizacji sylwestra. Oczywiście w jakże kontrowersyjnej formie balu przebierańców. Mieliśmy nadzieję zorganizować skromną imprezę w skromnej cenie. Ilość osób, które przyszły przerosły nasze oczekiwania, również w ostatki. Jesteśmy wdzięczni i doceniamy, zwłaszcza osoby z daleka (szczególny ukłon dla pary z Grójca). Dają nam Państwo motywację i siłę do dalszej pracy i poszukiwań. Nasz lokal (nasza sala weselna w Legionowie) nawiązuje do lokali w stylu pałacowym, rezygnując z powtarzalności na rzecz oryginalności i własnego stylu, nie możliwego do podrobienia.

Dziękujemy

Ciągle zwiększamy ilość współpracowników, a przede wszystkim odbiorców. Dziękujemy za nieprawdopodobną wręcz ilość chrzcin i komunii oraz rosnąca ilość wesel. Dziękujemy osobom powracającym, przychodzącym na imprezy firmowe, a przede wszystkim byłym klientom polecającym nasz lokal (w tym momencie olbrzymie wyrazy wdzięczności i szacunku). Mamy nadzieję że będziecie Państwo korzystać z naszych usług jeszcze częściej.

Zapraszamy w piątki i niedziele, a również w tygodniu. Organizujemy wesela na każdą kieszeń, chrzciny, komunie, imieniny, urodziny, catering, imprezy firmowe. Wracając do tych ostatnich organizujemy kolacje uroczyste, integracje z zabawami i bez, bale, catering. Cateringowo mamy zaplecze w personelu i sprzęcie, żeby udźwignąć imprezę na 400-500 osób. Możemy zorganizować garmażerkę, DJ, florystykę, namiot, alkohol, koncert - słowem wszystko. Na czele z grillem (mamy zestaw specjalnych smakołyków, które pozytywnie zaskoczą), piknikiem i bufetem. Nie boimy się trudnych wyzwań. Zapraszamy.

Nasz lokal to sala Bankietowa o profilu Sali weselnej. Poza weselami posiadamy ofertę na różnego rodzaju imprezy firmowe i okolicznościowe. Nasza specjalna propozycja to biesiady. W naszej ofercie posiadamy dania kuchni staropolskiej. W skład takiej oferty możemy zaliczyć kuchnię regionalną i myśliwską a po trosze kuchnię dworską. Znaczna część dzisiejszych dań zimnych serwowanych pod galaretami to dania pochodzące wprost z kuchni dworskiej. Dzisiejsza ich forma to wpływy kuchni europejskiej i międzynarodowej. Olbrzymie znaczenie ma tutaj szeroki dostęp do produktów z całego świata. Podobną ewolucję przeszła kuchnia myśliwska, mnogość produktów ze świata doskonale komponujących się tego rodzaju potrawami pozwolił dzisiaj na mnóstwo Świerzych pomysłów wykorzystywanych przy komponowaniu dań z dziczyzny. W ofercie mamy również dania z ryb morskich dla osób lubiących dania tego rodzaju. Każdy smakosz znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy Łajski ul. Polna 11 tel. 608-134-259

Polna Róża to świetne miejsce na zorganizowanie studniówki lub półmetku.
Nasz lokal z powodzeniem można przemienić w mie4jsce w którym młodzież będzie się czuła dobrze i swobodnie a dużym plusem będzie cena która nie nadszarpnie mocno budżetu. Tego rodzaju imprezę najlepiej organizować przy muzyce mechanicznej ponieważ taka najadzie pasuje osobom które podczas półmetków i studniówek mają świetnie się bawić. Współpracujemy z wieloma fajnymi wodzirejami i DJ. W zależności od budżetu doradzimy coś ciekawego i godnego polecenia. Kwestia jedzenia jest w zasadzie na drugim miejscu najważniejsza jest muzyka, rozrywka i klimat. Jednak to właśnie jedzenie jest podstawowym atutem Polnej Róży. Nasze menu ustalimy z Państwem indywidualnie doradzając to co będzie Państwu pasowało. Jednak naszym zdaniem optymalną formą menu byłby bufet który pozwoli na dużą różnorodność dań i zapewni swobodę w ich wyborze oraz ilościach. Wariant w którym każdy je to na co ma ochotę i w takiej iliści na jaką ma ochotę jest wariantem najlepszym, jak również najbardziej eleganckim. Rozwiązanie takie jest rozwiązaniem bardzo popularnym w stanPolna Róża to sala weselna powstała głównie z myślą o imprezach zamkniętych. Pomimo iż obiekt jest dość duży, około 170 osób w układzie weselnym. Około 170 na imprezie tanecznej i około 200 na imprezie zasiadanej, nie boimy się również mniejszych imprez. Z przyjemnością organizujemy wielkie huczne, często dwudniowe wesela ale mogą na nas Państwo liczyć również wtedy kiedy gości jest mniej. Organizujemy małe imprezy różnego rodzaju. Imieniny, urodziny, czy oczywiście nasz ,,konik'' chrzciny Są to imprezy które zorganizujemy z chęciom i zapewnimy Państwa gościom możliwie najbardziej komfortową atmosferę. Chcemy by nasi goście czuli się u nas swobodnie i chętnie wracali do nas w wspomnieniach jak również osobiście. Osobnym punktem naszej działalności jest catering. Jeździmy praktycznie po całym Mazowszu wożąc jedzenie i zapewniając obsługę tam gdzie jest to potrzebne. Zorganizujemy dla Państwa obiad lub całodzienne wyżywienie. Zorganizujemy imprezę w Państwa domu lub firmie, również piknik czy grilla. Jednocześnie pomimo wysokiego standardu i co ważne świetnej kuchni nasze ceny są bardzo atrakcyjne.ach Zjednoczonych i w europie zachodniej powoli zyskuje zwolenników w Polsce.