Home Artykuły Sala weselna Warszawa (mazowieckie)

 

Wesele

`   Wesele Legionowo Witamy w Polnej Różysali weselnej...

 

Komunie 2017

Serdecznie zapraszamy Wszystkich którzy szukają dobrego l...

 

Chrzciny

 Chrzciny pod Legionowem Łajski ulica Polna 11.   "C...

 

Catering

Catering.Z przyjemnością podejmiemy się organizacji imp...

Sala weselna Warszawa (mazowieckie)

Email Drukuj

Sala Polna Róża -

perła wśród lokali weselnych na Mazowszu.

Zapraszamy do naszej Sali weselnej. Lokal powstał w 2011 roku. Otwarcia dokonaliśmy w kwietniu. Nazwę Polna Róża zawdzięcza temu iż znajduje się na ulicy Polnej we wsi Łajski koło Legionowa. Wpływ na nadaną nazwę miała sama przyroda. Na skraju naszej działki w samym rogu rosną polne róże. Dość rzadkie zwłaszcza na Mazowszu. Ponieważ jedną z naszych pasji  jest ogrodnictwo, pomysł nazwania sali od nazwy kwiatu od razu był dość oczywisty. Poza tym polna róża jest symbolem wolności i siły co pięknie wkomponowuje się w całokształt naszych celów. Staramy się być silni i wytrwali w dążeniu do poszukiwań rozwiązań idealnych.

Cele

Naszym celem i główną ambicją było stworzenie sali weselnej, która troszeczkę łamałaby standardową konwencje, zachowując wszelkie uroki domu weselnego, lokalu który byłby z jednej strony nowoczesny, elegancki i wygodny a z drugiej nawiązywał do tradycji, tak istotnej podczas organizacji wesel. Zawsze kładziemy nacisk na stosunek ceny do jakości usług, ponieważ ten element stanowi o prawdziwej wartości merytorycznej lokalu. Popieramy rozwiązania warte swojej ceny i o dobrej jakości, szanując pieniądze naszych gości.

Wystrój

Wystrój miał być unikalny i nietuzinkowy. Ma umożliwiać nadawanie charakteru przez parę młodą, tak, aby dla zwolenników minimalizmu mógł zostać minimalistyczny, a dla zwolenników wystroju radosnego, kolorowego i odważnego miał pozostawiać pole do popisu.

Ostatnio zmieniliśmy kolor zasłon na białe, co rozjaśniło wnętrze i zaopatrzyliśmy się w białe pokrowce. Oczywiście pomarańczowe w dalszym ciągu są dostępne dla chętnych.  Nasza Sala weselna od początku przypadła do gustu osobom organizującym wesela, ale również i chrzciny. Chrzciny są naszą imprezą priorytetową (oczywiście obok wesel).

Sama nazwa Sala weselna to nazwa alternatywna dla domu weselnego, a nazwa Sala Bankietowa wskazuje że profil naszego lokalu nie ogranicza się do organizacji wesel. Chętnie organizujemy również imprezy dla firm typu imprezy integracyjne, kolacje uroczyste, czy szkolenia. Sala w układzie 4 rzędów może pomieścić 160 osób z tańcami, jak również 220 w imprezie zasiadanej.  Sala nie posiada filarów co umożliwia ustawianie stołów w dwa, trzy, lub cztery rzędy.  Pięknie będzie wyglądało ustawienie w dwa rzędy, które może pomieścić do 80 osób, w trzy mieszczące do 120 osób oraz w cztery do 160 osób. Sala posiada klimatyzację i system wentylacyjny.

Dążenie do doskonałości

Naszym pomysłem a tak naprawdę ambicją jest organizacja wesel zbliżonych do doskonałości. Naszym celem jest zaproponowanie usługi o najlepszym stosunku jakości do ceny. Tak aby nie marnować pieniędzy klientów i proponować rozwiązania możliwie najlepsze. Oczywiście pojęcie takie będzie różne w zależności od osoby do której kierowana jest propozycja.  W rzeczywistości określenie to będzie subiektywne. Każdy ma inny gust i potrzeby. Podczas często długich rozmów staramy się poznać, zrozumieć a często postawić się również w sytuacji naszych gości i zaproponować rozwiązanie takie, z którego będą zadowoleni. Nikt nie lubi, a według nas nie powinien płacić za coś co nie jest warte swojej ceny. Zawsze staramy się poddać pewne rozwiązania jednak niekoniecznie forsować je na siłę. Niebawem minie rok odkąd zaczęliśmy działalność naszej Sali weselnej i mamy nadzieje że nasze propozycje zdobędą coraz większą rzeszę zwolenników. Staramy się zawsze wykonać powierzone nam zadania z zaangażowaniem i pasją, której nigdy nam nie brakowało. Również nasi pracownicy to grupa fachowców, którym praca w gastronomii sprawia przyjemność i po prostu lubią to co robią.

Od początku staramy się udoskonalać i polepszać zarówno jakość naszych usług jak i wygląd sali  i otoczenia, tak aby Sala weselna Polna Róża była miejscem wyjątkowym, takim którego się nie zapomina i zawsze chętnie wraca. Po woli udaje nam się tworzyć społeczność naszej skromnej firmy. Takie procesy oczywiście trwają długo, ale jesteśmy na najlepszej drodze do celu. Również bardzo cieszymy się z faktu że nasze imprezy firmowe cieszą się powodzeniem i przyciągają ciekawe i nietuzinkowe osoby, często z bardzo daleka. Wszystkim naszym gościom jesteśmy wdzięczni za udział w naszych imprezach i staramy się zawsze pamiętać, że to dzięki nim możemy się zajmować tym, co naprawdę jest naszą pasją czyli gastronomią, kuchnią i organizacją imprez. Do naszych gości mamy stosunek emocjonalny.

Kuchnia i jedzenie

Sala weselna Polna Róża to oczywiście kuchnia i jedzenie. Posiadamy wiele przystawek zimnych: dania z ryb, warzyw, owoców, serów, dania mięsne, polskie i światowe. Wszystkie smaczne i tworzone z pasją. Staramy się na ile to możliwe nie używać chemicznych wzmacniaczy smaku i zapachu, co sprawia że nasze zupy mają smak wręcz domowych. Wszystkie zupy są smaczne, jednak szczególnie polecamy soliankę, krem z pieczarek, zupę grzybową, grochową, żur na wędzące z grzybami, a również inne dania jednogarnkowe. Szczególnie warte spróbowania są gulasze: gulasz wiejski z mięsa wieprzowego z pieczarkami, z kurczaka w śmietanie, z kurczaka w pomidorach z makaronem świderkami i włoskimi ziołami. Mamy w ofercie świetne sosy do dań mięsnych : sos grzybowy, sos pieczarkowy, pomidorowy, tymiankowy, pieprzowy, a możemy również wykonać sos taki jaki Państwo zaproponują.

Robimy bardzo dobre bigosy, włoskie pasty, a szczególne uznanie zdobywa garmażerka. Zawsze staramy się aby nasze półmiski były kolorowe, zaskakujące, ciekawe a również bardzo smaczne, niezależnie od tego, czy danie serwowane przez nas jest daniem znanym doskonale czy naszą autorską propozycją.

Sala "Polna Róża"’ to idealne miejsce na organizację imprez o charakterze rodzinnym i firmowym. Państwo i Państwa goście poczują się u nas wyjątkowo wygodnie. Nasza obsługa zawsze jest miła i kulturalna ,a nasze dania świeże i smaczne oraz oczywiście pięknie podane.

Wesela

Organizujemy wesela w kilku podstawowych wariantach cenowych. Posiadamy skromne oferty na obiady weselne z kilkoma przystawkami i trzema daniami gorącymi, oraz bogatsze z czterema, pięcioma a nawet siedmioma daniami ciepłymi i kilkunastoma zimnymi. Dla niektórych osób siedem dań gorących to za dużo. W istocie dania są mniejsze i bardziej wyrafinowane oraz bardziej restauracyjne, więc ilość ich jest możliwa do zjedzenia. Osoby nie lubiące marnować jedzenia nie powinny tutaj osądzać po pozorach, ponieważ dobrze zbilansowane posiłki pod względem dietetycznym świetnie się uzupełnią i skomponują w całość. W skład menu z siedmioma daniami gorącymi powinny wchodzić zupy, potrawki, dania mięsne (raczej drobiowe), przystawki gorące, i dania rybne. Dobrze dobrane menu pozwoli gościom nacieszyć się tęczą smaków i aromatów. Taką propozycję świetnie zakończy gorący deser serwowany każdemu z gości. Mogą to być jabłka lub banany w cieście. Może to być szarlotka z lodami na gorąco lub na przykład krem śródziemnomorski.

Obiad Weselny

Często zdarza się nam organizować obiady weselne. Są to piękne uroczystości trwające do drugiej, trzeciej w nocy. Zwykle w gronie trzydziestu do osiemdziesięciu osób. Nierzadko w piątek bądź w niedzielę. Taka propozycja świetnie pasuje do niedrogiego menu z trzema daniami gorącymi i kilkoma zimnymi. Zwykle podaje się tradycyjnie tort. Takie imprezy mają swoje zalety, obok oszczędności i to dużej, pozwalają na odrobinę (w naszym przypadku dużo) luksusu. Można oczywiście taką imprezę zorganizować w wersji pięknego bankietu z bufetem i serwisem francuskim oraz drinkami roznoszonymi przez kelnerów. Możliwości jest wiele i chętnie podejmiemy się organizacji takich imprez.

Poprawiny

Po weselach zarówno organizowanych w naszej sali, jak i po takich organizowanych w innych lokalach, można w naszej sali wyprawić poprawiny. Poprawiny to takie przyjęcie, które sprawdzi się jako spokojny obiad lub jako druga często świetna impreza. Często przeradza się w prawdziwą zabawę, ponieważ jest dużo swobodniejszą imprezą. Zarówno Państwo Młodzi jak i goście są rozluźnieni i czują się swobodniej. Organizujemy poprawiny w opcji grilla, przyjęcia, bankietu i w każdej innej wymarzonej przez Państwa Młodych. Zapraszamy na poprawiny do Łajsk pod Warszawą do Sali ,,Polna Róża’’.

Chrzciny

Chrzciny to piękna i priorytetowa dla nas impreza, której organizacja jest dla nas zawsze zaszczytem. Legionowo, Łajski, Jabłonna i Warszawa - wszystkich Państwa zapraszamy na piękne i niedrogie przyjęcia z okazji chrzcin. W naszej Sali nie łączymy chrzcin. Będą Państwo mieli obiekt do dyspozycji dla siebie. To Państwo decydujecie czy na imprezie będzie alkohol. Nasze potrawy świetnie podkreślą uroczystość. Za darmo udekorujemy salę w balony (wedle życzenia) i dekoracje materiałowe dostosowane do chłopców (niebieskie) i dziewczynek (różowe).

Nasza Sala weselna to piękne miejsce dzięki ogródkowi, ławeczkom i stolikom przy których dorośli mogą odpocząć na zewnątrz a dzieci beztrosko się bawić. Nasz teren może zostać zamknięty na prośbę gości, co zdecydowanie zwiększy bezpieczeństwo dzieci. W dodatku posiadamy w miarę możliwości bardzo niskie ceny o świetnym stosunku cena-jakość. Organizując u nas imprezę mogą być Państwo spokojni o to, że jedzenie będzie w ilościach niemożliwych do przejedzenia. Zawsze smaczne smaczne świeże, obsługa miła i kulturalna a sala i ogródek na poziomie.

Imprezy firmowe

W "Polnej Róży" również impreza firmowa będzie udana i wyjątkowa. Podejmiemy się organizacji kompleksowej, jak również zajmiemy się tylko samą gastronomią. Możemy zaproponować bufety, bankiety, bale, kolacje uroczyste, biesiady i imprezy taneczne. Poza tym oczywiście chętnie zorganizujemy imprezę u Państwa w biurze czy willi. Zawsze chętnie podejmiemy się organizacji imprez nietypowych czy po prostu obiadu dla firm.