Home Artykuły Dom Weselny mazowieckie

 

Wesele

`   Wesele Legionowo Witamy w Polnej Różysali weselnej...

 

Komunie 2017

Serdecznie zapraszamy Wszystkich którzy szukają dobrego l...

 

Chrzciny

 Chrzciny pod Legionowem Łajski ulica Polna 11.   "C...

 

Catering

Catering.Z przyjemnością podejmiemy się organizacji imp...

Dom Weselny mazowieckie

Email Drukuj

Zapraszamy wszystkich z Mazowsza na wesela w naszym lokalu.

Zapraszamy mieszkańców Mazowsza do Sali weselnej Polna Róża na Mazowszu. Tutaj z pewnością znajdą Państwo jedną z najciekawszych ofert weselnych na Mazowszu. Nasza sala weselna to połączenie domu weselnego z salą bankietową. Naszą podstawową domeną są wesela, ale organizujemy wszystkie imprezy okolicznościowe i firmowe.

Wesele

Wesele to wyjątkowy dzień w życiu wszystkich jego uczestników. Dla par młodych jest to dzień pełen ekscytacji i miłych chwil, jak również miłych wspomnień, które zostają na zawsze. Naszym zadaniem jest poprowadzenie imprezy pod względem organizacyjnym. Zapewnimy obsługę, która oprócz doświadczenia i kultury osobistej będzie również wsparciem w sytuacjach kiedy będziecie Państwo tego potrzebowali. Kelner na imprezie to osoba która musi wspierać głównie parę młodą, ponieważ zwiększa to komfort osobisty i zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa. Nasza obsługa jest dyskretna z wykwalifikowana.

Klasyczna kuchnia

Nasza kuchnia to smaki tysiąca przypraw, zarówno polskich jak i zapożyczonych z całego świata. Preferujemy kuchnię klasyczną czyli dania doskonale znane, jak i własne propozycje komponowane przez nas, nasze obserwacje i nasze gusta. A także oczywiście dania kuchni śródziemnomorskiej i światowej.

Klimatyzacja i wentylacja

Posiadamy salę wyposażoną w klimatyzację i wentylację. Dysponujemy stałym przystrojem materiałowym i nietuzinkowymi rozwiązaniami architektonicznymi. Na Państwa życzenie pomożemy w doborze dodatkowych dekoracji i dodatków dopasowanych pod kolor przewodni. Nasz ogród pięknieje na wiosnę i pozostaje piękny wraz z mijającymi miesiącami. Posiadamy gatunki brzóz czerwono listnych i klonów oraz charakterystyczne iglaki, świerki i sosny. Wspomagamy go różami pelargoniami. Wszystko dopasowane pod krajobraz i najbliższe piękne otoczenie. Zwłaszcza osoby z miast docenią naszą okolicę i autentyczność miejsca. Nasz obiekt to miejsce zarówno na wystawne przyjęcie całonocne z masą pysznych i zawsze estetycznie podanych dań, jak i skromne kilkugodzinne przyjęcie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zorganizować wesele. Nasz lokal sprosta oczekiwaniom.

Karta dań

Jeżeli chodzi o kartę dań to wszystko zależy od ich rodzaju, ponieważ na weselu można zaserwować gościom kilka skromniejszych posiłków odpowiednio zbilansowanych i goście zjedzą je ze smakiem. Również krótka impreza z trzema daniami gorącymi będzie udana w naszym lokalu a goście najedzeni i zadowoleni. Wtedy dania muszą być bardziej obfite i w większych ilościach.

Standardem dzisiaj na weselach jest podawanie 5-6 posiłków. Na początek goście dostają porcję zupy, potem danie główne na półmiskach, talerzach lub wyserwowane z tacy przez kelnera. Zazwyczaj doradzamy opcję półmiskową ponieważ jest najwygodniejsza dla gości. Mają możliwość zjeść tyle ile chcą. Osoba chcąca zjeść mało nie jest skrępowana dużą porcją, a taka która jest głodna może się spokojnie najeść. Następnie goście mogą próbować zimne przystawki. Kolejne danie gorące jest serwowane około półtorej do dwóch godzin późnej. Są to porcje obiadowe mięso, dodatek skrobiowy i warzywa. Po nim w wersji 5 gorących podajemy tort około godziny dwunastej lub kolejne danie gorące jeżeli ma być ich 6. Po torcie podajemy dwie zupki w kokilkach i pierogi lub krokiet. Oczywiście jeżeli podany jest barszcz czerwony krokiet pasuje idealnie, a w przypadku żuru i barszczu pierogi pasują idealnie. Dania można dowolnie dobierać wedle uznania. Mogą być one modyfikowane i zmieniane zgodnie z Państwa gustem.

Inne imprezy

Oprócz wesel organizujemy bankiety firmowe i prywatne, imieniny, urodziny catering. Wszelkie inne imprezy. Menu jest ustalane indywidualnie z klientami. Dla firm możemy zaproponować pełną imprezę całonocną przy naszym DJ jak i przy własnej muzyce. Możemy zorganizować kolację uroczystą w pełnej elegancji otoczce. Możemy urządzić piknik dla dzieci lub grilla. Nasz obiekt to miejsce na firmową imprezę rodzinną lub przysłowiowe jajeczko świąteczne oraz wigilię firmową.

Zapraszamy również do cateringu który nasza Sala może dostarczyć wraz z całym potrzebnym zapleczem gastronomicznym i transportem. Urządzimy bufet lub przygotujemy piękne i suto zastawione stoły w Państwa willi lub firmie. Przywieziemy potrzebny sprzęt zorganizujemy wydarzenie i po nim oczywiście sprzątniemy. Zrobimy wszystko fachowo komfortowo i na czas.

Rezerwacja, ceny

Niedawno udostępniliśmy możliwość rezerwowania terminów weselnych na rok 2013! Ceny podstawowych pakietów to:

  • 140 złotych 4 dania gorące, 6 zimnych, ciasta i owoce, tort, napoje gorące bez limitu.
  • 160 złotych 5 dań gorących, 10 zimnych, ciasta i owoce, tort, napoje gorące bez limitu.
  • 180 złotych sześć dań gorących, ciasta i owoce, napoje gorące bez limitu tort.
  • 200 złotych 7 dań gorących 12 zimnych, tort, napoje gorące bez limitu.

Polecamy szczególnie menu z sześcioma daniami gorącymi skonstruowane w ten sposób, że pomimo dużej ilości dań goście zjedzą je ze smakiem. Każde danie będzie smaczne, ładnie podane i apetyczne. Gości zachwyci paleta barw i aromatów, a organizatorzy będą zadowoleni, że wybrali nasz lokal.

Zapraszamy serdecznie, Sala Polna Róża.