Home

Catering

Email Drukuj

Catering 'Polna Róża'

Catering.
Z przyjemnością podejmiemy się organizacji imprezy w Państwa firmie, domu czy ogrodzie zmieniając ją w elegancką restaurację.
Jesteśmy w stanie zająć się kompleksowo organizacją imprezy. Dostarczymy do Państwa całość potrzebnego SPRZĘTU, zaczynając od ławek i krzeseł a kończąc na talerzach i szklankach. Oczywiście dostarczymy również dania zimne i gorące lub zorganizujemy grilla. To od Państwa pomysłu i fantazji zależy na czym będzie polegała nasza usługa. Jest również możliwość zamówienia dań gorących i zimnych z naszym dowozem lub własnym odbiorem.
Posiadamy szeroką ofertę dań zimnych i gorących. W zależności od rodzaju imprezy postaramy się dopasować naszą ofertę do Państwa możliwości finansowych. Zamawiając catering w naszym lokalu zawsze mają Państwo poczucie komfortu ponieważ nasze jedzenie i obsługa spełnią wymagania Państwa gości. Nasze dania są smaczne i starannie podane. Nasze porcje są bardzo duże i smaczne. Serwujemy dania polskie i kuchni świata. Zapraszamy.


Obiady dla firm- Jesteśmy w stanie zorganizować obiady dla Państwa firmy z własnym dowozem. Dostarczymy je w formie jedno porcjowej w styropianowych opakowaniach jednorazowych, lub wielo porcjowo w podgrzewaczach. Posiadamy w ofercie dania i polskie i międzynarodowe, uzależnione od Państwa budżetu.


Imprezy plenerowe- Z przyjemnością zorganizowali byśmy piknik i ognisko dla Państwa przyjaciół lub pracowników. Zajmiemy się również dodatkowymi atrakcjami. Możemy zorganizować orkiestrę, wodzireja lub dodatkowe występy.


Grill- Bardzo ciekawą formą posiłku na wolnym powietrzu stał się grill. Zorganizujemy go kompleksowo, zapewnimy obsługę i wszystko co będzie potrzebne od namiotów po ławy lub parasolki. Oczywiście najistotniejsza kwestia to jedzenie. Nasze porcje są zawsze duże i smaczne. Obok szaszłyków i kiełbasek, polecamy grillowane warzywa i ryby z różnymi sosami, dla jednych łagodnymi dla innych pikantnymi.
Bufet- Podczas imprez firmowych częstym rozwiązaniem jest bufet. Forma elegancka i najwygodniejsza dla jej uczestników a odpowiedni dobór dań zapewni powodzenie każdej imprezy. Organizując bufet dbamy o dekoracje stołów wraz z przywieszkami i wszystkim co jest potrzebne dla komfortu gości.


Jajeczka dla firm- (Legionowo, Warszawa i okolice). Chętnie zorganizujemy przysłowiowe ,,jajeczko'' dla pracowników Państwa firmy. Dostarczymy dania które kojarzyć się będą z domowymi smakami świąt Wielkiej Nocy. Nasze ceny będą konkurencyjne a jakość usług niezmiennie wysoka.


Wigilia firmowa (Legionowo, Warszawa)- Święta Bożego Narodzenia to świetny czas na spokojny firmowy obiad w gronie współpracowników. Zaoszczędzimy Państwu czasu i nerwów organizując takie wydarzenie za Państwa. Polecamy wybór dań tradycyjnych (i tych mniej tradycyjnych). Zajmiemy się całością takiego przedsięwzięcia. Zorganizujemy je fachowo, sprawiając że goście będą w świetnych nastrojach, a budżet nie będzie naruszony.
Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą imprezę firmową i prywatną. Zapraszamy.Catering Legionowo