Home Archiwum aktualności Wesele 2018 Legionowo

Wesele 2018 Legionowo

Email Drukuj

Szukają Państwo Sali weselnej 2018r.  na chrzciny, półmetek czy na bal Weselny?

Zapraszamy na każdą imprezę do Sali Polna Róża Łajski.

Sala wselna 2018 Polna Róża wesela to nasza pasja!

Nasza sala weselna Legionowo nie ma sobie równych.

Na rynku podwarszawskich firm organizujących imprezy Weselne jest wiele dobrych lokali zarówno domów weselnych jak i hoteli. Konkurencja jest dobra i korzystają na niej klienci ponieważ wpływa ona na jakość oferowanych usług.

Nasza sala to wyjątkowa firma Od podstaw tworzona przez ludzi związanych z gastronomią Od wieków. No może nie od wieków ale od wielu , wielu lat jest to nasza pasja i nasze powołanie.

nowa era Polnej Róży:)

 

nowa era Polnej Róży:)

Nasi współpracownicy to osoby pracujące w gastronomi po kilkanaście lat i to oni mieli wpływ na to jak nasza firma wygląda dzisiaj.

Nasza propozycja kierowana jest do osób z własnym zdaniem i gustem którym spodoba się nowatorska estetyka i jakość którą oferujemy.

Nasze najważniejsze zalety to jakoć i ilości jedzenia oraz smak naszych potraw i zaangażowanie którego nie da się przecenić. To właśnie zaangażowanie jest czynnikiem który często decyduje o tym czym różni się impreza dobra Od przeciętnej. Jeżeli chcesz by twoja impreza była dobra to nie czekaj – nasza sala stworzona jest dla osób takich jakTy.